Keramin kúpiť vo farmácii

Krém Keramin je možné objednať len na oficiálnej stránke výrobcu. Na uskutočnenie nákupu musia naši manažéri zistiť vaše kontaktné údaje, ktoré musia byť ponechané v obrátenej forme na oficiálnej webovej stránke.

Ako a kde si môžem kúpiť krém?

Krém je možné nájsť v maloobchodných lekárňach, ale výrobca nemôže zaručiť ich kvalitu. Kvôli vysokej aktivite podvodníkov sa pod názvom výrobcu predávajú falošné lieky, ktorých účinok nebol dokázaný klinickými testami a skúškami. Nemôžu zaručiť rovnaký efektívny výsledok ako originálne produkty. Pri výrobe falošných produktov sa často používajú lacné suroviny, ktoré majú veľa vedľajších účinkov. Z tohto dôvodu neposkytujeme lekárňam alebo výrobcom tretích strán prístup k našim produktom, produkty si môžete kúpiť iba na oficiálnej webovej stránke. Na nej sa môžete zoznámiť aj so všetkými licenciami, výsledkami klinických skúšok a skutočnými recenziami spokojných zákazníkov.

Či môžete lekárni dôverovať, je len na vás, my však všetky produkty Keramin zásadne nakupujeme len na oficiálnej stránke na Slovensku.